ویژگی های اضافه شده در آپدیت جدید اینستاگرام

اینستاگرام

ویژگی های اینستاگرام

 

اکنون اینستاگرام به همه افراد اجازه می دهد تا کامنت های پست ها را پین کنند.این ابزار به شما اجازه می دهد تا حداکثر سه کامنت را در قسمت بالای موضوع پین کنید.

اینستاگرام بعد از تست این مساله به کمک گروهی از کاربران در ماه می ، امکان پین کردن کامنت ها را برای همه ی کاربران به وجود آورد. غول رسانه های اجتماعی اشاره کرد که این ویژگی با هدف کمک به کاربران اینستاگرام برای مدیریت مکالمات موجود در کامنتهای زیر پستشان است.

اینستاگرام روز سه شنبه در توییتر خود نوشت: “امروز ما در حال گسترده کردن کامنت های پین شده در همه جا هستیم. این بدان معنی است که شما می توانید تعداد محدودی از کامنت ها را در بالای کپشن خود پین کنید و مکالمات را بهتر مدیریت کنید.”

 

کاربران اینستاگرام می توانند با کشیدن یک کامنت به راست ،  گزینه پین کردن در کنار آیکون های reply ، report و delete ببینند. این مساله به کاربران این امکان را می دهد تا حداکثر سه کامنت را در بالای صفحه پین کنند.

ویژگی پین کردن کامنت ها به همراه ویژگی حذف گروهی قرار گرفته است، تا به کاربران این اجازه را بدهد تا چندین کامنت منفی را حذف کنند یا چندین حساب کاربری را بلافاصله بلاک کنند، و همچنین ویژگی دیگری که به کاربران اینستاگرام اجازه می دهد تا انتخاب کند چه کسی می تواند آنها را در زیر یک پست تگ کنند. این سه ویژگی بخشی از برنامه اینستاگرام برای مبارزه با آزار و اذیت ،سوءاستفاده و اطلاعات نادرست است.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

mobile-navبرای مشاوره تماس بگیرید!