خدمات ما

مشاوره کسب و کار

 

نخستین خطا در شروع هر کسب و کاری میتواند آخرین خطا باشد. ما مفتخریم که سال ها به عنوان مشاور در خدمت سازمان ها و پروژه های بزرگ کشور همچون پیام رسان آی گپ در حوزه ی زیرساخت و بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی در حوزه ی پروژه های فناوری اطلاعات این سازمان بوده ایم.
دستاورد این جلسات مشاوره تجارب ارزنده ای است که میتواند موجب گسترش و افزایش بازدهی کسب و کار شما شود.

تحلیل بازار و داده

 

ما داده های واقعی را از طریق تحقیقات بازار و یا تحلیل کسب و کار شما و با استفاده از روش های موثر و هدفمند جمع آوری می کنیم؛ سپس با تجزیه و تحلیل این داده ها ، راهکار هایی را متناسب با اطلاعات به دست آمده از شرایط شما و بازار هدف ارائه خواهیم کرد.

توسعه نرم افزار های سازمانی

 

سازمان ها فرآیند های متنوعی را اجرا می کنند که به شدت متکی به تکنولوژی هستند ؛ به همین سبب است که بسته به تعداد و عمق فرآیندها از یک یا چند نرم افزار سازمانی استفاده می کنند. با توجه به ویژگی ها و کاربرد های متفاوت هر نرم افزار ، آن ها میتوانند به صورت مستقل و یکپارچه توسعه یافته و از فرآیندهای سازمان پشتیبانی نمایند.

دیجیتال مارکتینگ

 

مهمترین مزیت دیجیتال مارکتینگ نسبت به بازاریابی سنتی کنترل بر رفتار مشتری است. استفاده از روش های تبلیغاتی نوین و ابزار های اندازه گیری و انالیز متغییر های زیادی را در اختیار ما قرار میدهد که تحلیل این داده ها نیازمند ابزار و تجربه ی علمی و عملی است. در گام بعدی به سراغ تدوین استراتژی ، برنامه ی بازاریابی و تعریف KSF ها و KPI ها خواهیم رفت.
در این فرآیند با اندازه گیری مداوم نتایج عملکرد مشخص خواهد شد که چطور با کمترین هزینه بیشترین آورده را از جامعه ی هدف خود داشته باشیم.

روند کار ما چیست؟

پشتیبانی

تحلیل

طراحی سیستم

توسعه نرم افزاری و زیر ساخت فناوری اطلاعات

پشتیبانی

دیجیتال مارکتینگ

داده گستر به پشتوانه ی سالها تجربه در زمینه ی توسعه ی نرم افزار ،تحلیل بازار و داده و دیجیتال مارکتینگ تا کنون توانسته است به بیش از چند صد کاربر فعال خدمات مطلوب ارائه دهد اعتبار ما رضایت مشتریان عزیز ماست
باعث افتخار است که در زمینه ی توسعه ی کسب و کار شما و ارتقا ان از فضای افلاین به فضای انلاین در خدمت شما باشیم
img2
مشاوره کسب و کار

آیا نیاز به راهنمایی دارید ؟

درخواست مشاوره خود را ثبت کنید

ارسال یک درخواست تماس رایگان

_

    سوالی هست؟ با آسودگی خاطر با ما تماس بگیرید

    mobile-navبرای مشاوره تماس بگیرید!